×

Newsletter

Subscribe to Our Newsletter:

O nás

section-c55c733
O nás
Niečo

o nás

Na trhu v súčasnosti nájdeme množstvo firiem, ktoré ponúkajú služby v oblasti stavebníctva, kovovýroby a nábytku na mieru.

Avšak iba veľmi málo z nich dokáže poskytnúť služby i tak, aby to bolo pre klienta naozaj efektívne a individuálne navrhnuté s jedinečným zákazníckym prístupom a prihliadnutím na ekológiu.

MAPEKA s.r.o. je spoločnosť, ktorá tieto služby vie nielen robiť, ale vďaka dlhodobým skúsenostiam má v prevádzke aj reálne overené ich fungovanie a životnosť so zárukou a dlhodobým servisom.

 • Poskytneme komplexné riešenie všetkých služieb od konzultácie a prípravy projektovej dokumentácie, cez zabezpečenie a samotnú realizáciu diela na Vašu nehnuteľnosť až po zabezpečenie upratovacích služieb, samozrejme uvedené služby sme ochotní poskytnúť aj samostatne.
 • Nesieme zodpovednosť za chod celej zákazky.
 • Dostatok kontaktných osôb pre akúkoľvek otázku či požiadavku.
 • Nákladová optimalizácia jednotlivých služieb a dodávok.
 • Jednotná koordinácia všetkých činností, subdodávateľov.
 • Zaistenie vyššej kvality služieb.
 • Preventívne riešenie možných problémov.

Pre našich zákazníkov poskytujeme individuálne ceny našich služieb. V prípade záujmu o cenovú ponuku nám napíšte mail na info@kovovyroba.sk.

Platobné podmienky:

 • Individuálne zákazky 200 – 1.499 EUR: zväčša 100% z hodnoty zákazky pri potvrdení objednávky pred realizáciou a odovzdaním prác /diela do užívania.
 • Individuálne zákazky 1.500 – 3.000 EUR: zväčša 70% z hodnoty zákazky pri objednaní a 30% po realizácii a odovzdaní prác /diela do užívania.
 • Individuálne zákazky 3.001 – 1 mil. EUR: zväčša 30% – 50% z hodnoty zákazky pri objednaní a 50% – 70% po realizácii a odovzdaní prác /diela do užívania.
 • Pravidelné a vyššie hodnotené zákazky: dohodou.
https://www.kovovyroba.sk/wp-content/uploads/2019/08/IMG_3269-1-383x435.jpg https://www.kovovyroba.sk/wp-content/uploads/2022/07/1619072679555-383x435.jpg
section-1d48c0b
bg-image

Ako pracujeme

Prvotriedne služby a prvotriedny servis pre našich zákazníkov. Naším cieľom je pre zákazníkov vyrábať len tie najkvalitnejšie výrobky z ocele a hliníka.

01.

Návrh

Všetko začína už u samotného návrhu výrobku. Môžete nám predložiť už vypracované výkresy alebo necháte všetko na nás. Návrh je dôležitá súčasť procesu samotnej výroby a preto mu venujeme náležitú pozornosť.

02.

Výroba

Pri výrobe myslíme na kvalitu a dokáže vyrobiť aj atypické konštrukcie z ocele a hliníka. Okrem brán, plotov, či mreží dokáže vyrobiť aj nábytok na mieru.

03.

Montáž

Samozrejmosťou je potom profesionálna montáž, aby vaša nové brána, plot alebo mreže na okná plnili svoj účel dlhé roky. Pre niektoré výrobky potom poskytujeme aj pravidelný servis, dodávku náhradných dielov a opravy.

section-8b3e84a
Naše služby

Kovovýroba

Ploty a brány

Kovové ploty a brány, ktoré odolajú slnku, dažďu aj vetru.

bg-image
Máte otázku?

Odpovieme vám do 24 hodín.

Priemysel

Špeciálne konštrukcie z kovu pre priemysel.

section-d5098a9
SME HRDÍ

Na to, že sme už pomohli stovkám zákazníkov a dodali im kvalitné výrobky.

0 +

Spokojných zákazníkov

0

Spracovaných projketov

0

Realizovaných projektov

0

Odovzdaných projektov

section-239911e

Novinky & blog

Čo nové sa u nás deje, aké nové služby si u nás môžete objednať, ale aj články z nášho blogu o našich zákazkách a to čo robíme. Sledujte nás!

 • Marcheggská 88/A, 900 31 Stupava

 • +421 901 700 931

 • info@kovovyroba.sk

Kde nás nájdete